Firma odszkodowawcze TB Ekspert – jak działa i co oferuje?

Firma odszkodowawcze TB Ekspert - jak działa i co oferuje?

Pewnie nie jednemu z nas przytrafiła się przykra sytuacja na drodze, jaką jest kolizja. Stres, zdenerwowanie, wypisywanie dokumentów, telefon do ubezpieczyciela, wycena szkody, a potem czekanie na decyzję i wypłatę pieniędzy. Niestety, mimo załatwienia wszystkich formalności, nieraz czeka nas duże rozczarowanie, jakim jest odmowa wypłaty odszkodowania lub jej zdecydowanie za niska kwota. Jak więc odzyskać utracone pieniądze? Z pomocą przychodzą firmy odszkodowawcze. Jedną z nich jest TB Ekspert. Ofertę firmy możecie sprawdzić klikając w link.

Skuteczność w wypłacie odszkodowań

Firma TB Ekspert jest firmą odszkodowawczą, która od 10 lat zajmuje się sprawami związanymi z odzyskiwaniem odszkodowań, zarówno OC i AC. Dlaczego warto skorzystać z ich usług? Gdy zgłaszamy się z poniesioną szkoda do ubezpieczyciela, jego celem jest znalezienie sposobu, aby należnej kwoty nie wypłacić lub by była ona jak najniższa. Firmy ubezpieczeniowe bazują na tym, że większość klientów nie będzie chciała dochodzić swoich praw na drodze sadowej, nie wierząc w wymiar sprawiedliwości i ponosząc dodatkowe opłaty. Doświadczenie pokazuje jednak, że kwoty odszkodowań są dużo wyższe, gdy sprawę prowadzi profesjonalny doradca. Zadaniem TB Ekspert jest przedstawienie firmie ubezpieczeniowej rzetelnych dowodów i wszystkich argumentów na korzyść klienta.

Jak działa firma TB Ekspert?

Aby sprawę załatwić jak najszybciej, potrzebne są stosowne dokumenty. Na miejscu kolizji poszkodowany powinien zebrać dane sprawcy i jego pojazdu, numer polisy, nazwę i adres ubezpieczyciela, z którym jest zawarta polisa OC, zrobić zdjęcie obu pojazdów i zebrać dane świadków, jeśli byli obecni. Do firmy należy się zgłosić z wyceną i kosztorysami, a także opinią, na którą powołuje się ubezpieczyciel. Po przekazaniu odpowiedniej dokumentacji, zespół specjalistów, w tym rzeczoznawców i adwokatów, będzie dochodził praw należnym klientom (również na drodze sądowej, jeśli zajdzie taka potrzeba).

Szeroka oferta

Usługi TB Ekspert obejmują wszystkie etapy prowadzenia sprawy – od przygotowania dokumentów, kontaktu z firmą ubezpieczeniową, do wypłaty odpowiedniej kwoty. Firma pomaga uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie za poniesione straty i świadczenia należne w wyniku wypadku, takie jak koszty leczenia (zabiegi, operacje, opieka lekarska, przewóz do szpitala i domu), rentę i utratę korzyści związaną z niemożnością pracy. Sprawdzi także, czy właściwie oceniono procentowy uszczerbek na zdrowiu.

Ponadto firma oferuje usługi rzeczoznawcze na terenie Białegostoku i innych miast w całej Polsce, zajmujące się wyceną szkód, oceną techniczną pojazdów, rekonstrukcjami wypadków, wyceną pojazdów zabytkowych, opracowaniem uwag i zarzutów do opinii Biegłych Sądowych, a także oceną samochodów sprowadzanych z zagranicy na potrzeby zmniejszenia akcyzy. Dodatkowo TB Ekspert zajmuje się odkupem odszkodowań, dzięki czemu klient sprzedaje roszczenie wyższej kwoty, dostając o wiele większe pieniądze od razu. Dalszą walką o właściwą należność zajmuje się już sama firma. Dzięki temu poszkodowany nie czeka długo na wypłatę środków, unika formalności i kosztów sądowych związanych z dochodzeniem swoich praw.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *