Odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań powypadkowych – ważne informacje

Odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań powypadkowych - ważne informacje

Na świecie każdego dnia dochodzi do setek tysięcy wypadków na drogach, w których giną lub zostają ranni ludzie. Jeżeli samochód po takim wypadku da się naprawić, to koszty takiej naprawy są spore. Jakby tego było mało, same firmy stosują nie do końca uczciwe praktyki. Wiele firm ubezpieczeniowych zaniża (obniża) realną wartość odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Dowiedz się, na czym polega odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań powypadkowych, które wypłacane są przez firmy ubezpieczeniowe?

Odzyskiwanie zaniżonego odszkodowania, jak to działa w praktyce?

Jeśli interesuje Cię dodatkowa kwota pieniędzy, którą możesz otrzymać w ramach zaniżonego odszkodowania przez ubezpieczyciela, za wypadek lub kolizję w ruchu lądowym (drogowym), to powinieneś skontaktować się z firmą odszkodowawczą XPRIME, która świadczy usługi odzyskiwania odszkodowań. Na polskim rynku działają wiele podmiotów, firm specjalizujących się tylko i wyłącznie odzyskiwaniem odszkodowań OC.

Uzyskanie wyższej rekompensaty z OC – istotne i ważne informacje

Wystarczy, że jako kierowca podejmiesz zaledwie cztery łatwe kroki, aby uzyskać dodatkową kwotę. Otrzymaną kwotę możesz przeznaczyć, np. na dalsze naprawy Twojego auta bądź sprzedaż obecnego i dołożenie otrzymanej dodatkowej kwoty do kwoty zakupu nowego samochodu.

W tym celu wystarczą jedynie 4 kroki, o to one: 

Krok 1.
Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie z firmą w celu przedstawienia jej sprawy – otrzymania niskiego odszkodowania.

Krok 2.
Wysyłasz dokumentację sprawy, czyli dokumenty tj.: kosztorys napraw, decyzję o wypłacie odszkodowania oraz ewentualną opinię rzeczoznawcy.

Uwaga!: Szanowny kierowco pamiętaj, firma  prowadzona Twoją sprawę, może potrzebować i wymagać do działania w Twoim imieniu – dodatkowej dokumentacji w postaci: zdjęć, faktur, rachunków itd. W takich sytuacjach dokumenty te powinieneś udostępnić na życzenie pracownika firmy, która zajmuje się Twoją sprawą.

Krok 3.
Analizujemy Twoją sprawę, kontaktujemy się z Tobą i podczas rozmowy składamy propozycje wypłaty.

Krok 4.
Po akceptacji przez Ciebie proponowanych przez nas warunków następuje wypłata (którą otrzymujesz od ręki).

Korzyści wynikające z operacji dokonania odkupu – sprzedaży odszkodowania

ZALETY – odkupienia Twojego odszkodowania OC: 

Jako kierowca sprzedający własne odszkodowanie do firmy świadczącej usługi odkupu odszkodowań zyskujesz:

  • Firmy skupujące szkody OC – dokonują szybkiej wyceny powstałej szkody komunikacyjnej
  • Niemal natychmiast, gdyż od ręki otrzymujesz dodatkowe pieniądze w postaci przelewu na konto bankowe
  • Nie tracisz czasu na całkowicie niepotrzebne w tym procesie sprawy sądowe, a co za tym stoi – NIE ponosisz absolutnie żadnych kosztów założenia sprawy w sądzie i opłacenia prawnika
  • Odkup Twojego odszkodowania OC nie wpływa na Twoje zniżki dotychczasowe zniżki w ramach bieżącej polisy ubezpieczeniowej
  • Nie tracisz nic z puli pieniędzy, które wcześniej już otrzymanego odszkodowania od ubezpieczyciela

Pamiętaj, zawsze jako kierowca masz prawo do otrzymania realnej oraz pełnej puli pieniężnej (kwoty) odszkodowania powypadkowego w ramach wykupionej przez Ciebie polisy OC. Przecież po to właśnie ją masz, żeby mieć na pokrycie całkowitych kosztów naprawy Twojego pojazdu, który ucierpiał na skutek wypadku na drodze.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *