Firma Aliness

Firma Aliness - logo

Aliness to marka należąca do firmy Medicaline. Przedsiębiorstwo działa w branży farmaceutycznej od 2007 roku. Jest polską firmą i opiera się o polski kapitał. Posiada własny, nowoczesny zakład produkcyjny, a także zaplecze rozwojowo-badawcze. Oferuje produkty wysokiej jakości, a jej cel to wspieranie zdrowia poprzez budowanie świadomości o właściwej suplementacji.

Marka Aliness

Firma Aliness jest marką opartą na specjalistycznych suplementach diety. Wspierają one zdrowie i urodę osób w każdym wieku. Poprzez dostarczanie organizmowi właściwych substancji, wpływają na zahamowanie niepożądanych zmian wyglądu i samopoczucia naturalnie występujących wraz z wiekiem. Formuły preparatów zawierają związki aktywne naturalnego pochodzenia o bardzo dobrej wchłanialności, dzięki temu realnie wpływają na problemy zdrowotne i estetyczne.

Standardy produkcji

Suplementy Aliness są produkowane w oparciu o najwyższe standardy. Są to:

  • koncepcja “czystej etykiety”, czyli eliminacja wszystkich niepotrzebnych składników (brak plastyfikatorów w kapsułkach, niedodawanie szkodliwych dodatków i alergenów), co zapewnia bezpieczeństwo stosowania nawet dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu
  • niestosowanie w produkcji organizmów modyfikowanych genetycznie, czyli GMO
  • najwyższe Europejskie Standardy produkcji, opatentowana technologia produkcji LEMS

Oferta Aliness

Marka proponuje produkty, które są nowoczesne i bezpieczne. Dodatkowo ich stosowanie jest bardzo łatwe, a firma zapewnia szybką i wysoką wchłanialność substancji czynnych. Wśród proponowanych produktów znajdziemy witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu takie jak m.in.: witamina D3, K2, C, kompleks witamin z grupy B. Warto zwrócić uwagę na dobrze wchłaniane minerały takie jak np.: cynk chelatowany, magnez chelatowany, selen czy wapń z muszli ostryg. Możemy skorzystać również z oferty suplementów łączących wiele składników, np. Revital Hair wzmacniający włosy i paznokcie, Detox Complex, Witaminy i minerały 100%. W ofercie Aliness znajdziemy również inne preparaty zawierające składniki aktywne wspierające zdrowie i urodę takie jak ekstrakt zielonej herbaty, kolagen, acerola i wiele innych.

Marka Aliness oferuje suplementację, która realnie wpłynie na zdrowie i urodę człowieka. Wysokie standardy bezpieczeństwa produkcji, certyfikaty, składniki ze sprawdzonych źródeł zapewniają wysoką wchłanialność składników aktywnych i szybkie działanie. Warto zapoznać się z aktualną ofertą i dobrać suplementację na miarę potrzeb naszego organizmu, jednocześnie wspierając polską firmę.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *