Strzelnica kulowa Kraków – GoToShoot

Strzelnica kulowa Kraków – GoToShoot

Jeśli Twoje zainteresowania krążą wokół broni i chciałbyś spróbować swoich sił w tym sporcie, zapoznaj się z ofertą krakowskiej strzelnicy GoToShoot. Firma pomoże ci w zdobyciu pozwolenia na broń, niezależnie od tego czy potrzebujesz jej w celach sportowych, zawodowych czy kolekcjonerskich. Przeprowadzą Cię przez formalności i pomogą zdobyć potrzebną wiedzę.

Strzelnica GoToShoot — naucz się strzelać jak profesjonalista

Nie musisz mieć jednak pozwolenia na posiadanie broni do tego, by po prostu sobie postrzelać. Możesz udoskonalić swoje umiejętności strzeleckie, uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla osób na różnym poziomie wiedzy i zaawansowania. Strzelnica GoToShoot oferuje kursy przygotowawcze do pracy z bronią, egzaminów na patent strzelecki, pracowników służb mundurowych oraz pracowników ochrony. Znajdzie się też tu oferta dla klas mundurowych, kursy strzelania bojowego i praktycznego zakończone certyfikatem.

GoToShoot oferuje kompleksowe szkolenia z wielu dziedzin, po których uzyskasz uprawnienia instruktorskie. Kadra, która je prowadzi to byli i obecni żołnierze Wojsk Specjalnych oraz Służb Specjalnych.

Najlepsza impreza? Tylko na GoToShoot z bronią w ręku

Specjalna oferta skierowana jest do osób, pragnących urządzić na strzelnicy imprezę, może to być spotkanie firmowe, wieczór kawalerski, albo panieński. Formę i pakiet strzelecki na takie wydarzenie musimy uzgodnić wcześniej. Firma GoToShoot może zorganizować dla Ciebie takie spotkanie z udziałem prawdziwej broni, bądź Air Soft Gun lub paintballu. Interesującym elementem oferty firmy jest możliwość zakupu voucherów i bonów upominkowych. Znasz kogoś, kto zawsze chciał postrzelać? Teraz możesz dać mu tę możliwość w prezencie.

Pakiety strzeleckie — dla kogo przeznaczone i co wchodzi w ich skład

Pakiety strzeleckie zarezerwujecie już od 190 PLN. W cenie najtańszego pakietu Hand Gun jest 30 strzałów z broni krótkiej: CZ P-07 / 22 LR, CZ P-09, Glock 17 i Uzi. Najdroższy pakiet Snipervip to koszt 550zł. Za tą cenę będziesz mógł strzelić aż 110 razy, z ośmiu rodzajów broni. Inne pakiety dają nam możliwość trenowania strzałów z Rewolweru 357 magnum, Shotgunu Hatson / Escort, AK-47 Kałasznikow, Kriss Vector, Sniper Rifle Mossberg oraz Ar 15 H&K 416. Nawet jeśli jesteś kompletnym laikiem w sprawie broni i dopiero zaczynasz, to te nazwy musiały obić Ci się o uszy. Nie bez powodu. Jeśli chcesz postrzelać z broni najlepszej jakości, poznać jej moc i siłę wybierz się na strzelnicę GoToShoot. Dokładną ofertę strzelnicy znajdziesz na stronie www.Wśród pakietów strzeleckich każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję, zarówno początkujący jak i zaawansowany miłośnik broni.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *